مشاوره، طراحی، تأمين و تجهيز مراكز نظارت، كنترل و اتاق فرمان و مانيتورينگ به نمايشگرهای با تکنولوژی‌های DLP،LED ، LCD و Video Wall

اتاق مانیتورینگ و نظارت و کنترل

اتاق مانیتورینگ

دوربین مدار بسته

در مراکز عمومی و پرتردد مانند مترو، خیابان ها، پاساژ ها، ادارات و سازمان های بزرگ، بیمارستان ها و .. معمولا از تعداد زیادی دوربین مداربسته، جهت رویت وقایع استفاده می شود.این دوربینهای مداربسته به دسته های 16 یا 32 تایی گروه بندی شده و در مانیتوری مجزا نمایش داده میشود. 

سیستم کنترل و نظارت

ثبت تخلفات

در همه جهان، حوادث ترافیکی، یکی از دلایل اصلی هدر رفت منابع انسانی و سرمایه های اجتماعی محسوب می­شود. تصادف­های منجر به مرگ، نیز یکی از مهم­ترین عوامل مرگ و میر محسوب می­شوند. متاسفانه ایران، با داشتن جمعیتی حدود یک درصد جمعیت جهان، دو درصد کل تصادفات را به خود اختصاص داده است.

طراحی و اجرای اتاق مانیتورینگ

محصولات

دوربین کنترل ترافیک چیست؟

دوربین کنترل ترافیک نوعی دوربین مداربسته است که در حاشیه یک مسیر و در بالای آن یا داخل خودروی پلیس نصب شده و وظیفه ثبت تخلفات رانندگی، شامل سرعت غیرمجاز، عبور از چراغ قرمز، استفاده غیر مجاز از خط ویژه اتوبوس، ورود غیر مجاز به محدوده طرح ترافیک، نظارت بر تردد خودروهای سنگین و ثبت تخلف ورود غیر مجاز به معابر شهری، کشف خودروهای تحت تعقیب، ثبت سرعت لحظه‌ای و سرعت میانگین و ثبت تخلف سرعت غیر مجاز را بر عهده دارد.

اتاق مانیتورینگ چیست؟

اتاق مانیتورینگ یا کنترل اتاقی است که تصاویر کلیه دوربین های مداربسته در این اتاق کنترل و هدایت می شوند. بطور کلی این اتاق شامل چندین مانیتور بزرگ و کوچک، تجهیز شده به سیستم برق اضطراری، تهویه و سرمایش و گرمایش مناسب می باشد. با طراحی مناسب اتاق های مانیتورینگ و سیستم های دوربین مدار بسته یکپارچه می توان به امنیت بالاتر با بکارگیری تعداد کاربران کمتر و همچنین افزایش مارآمدی و مسئولیت پذیری آنها دست یافت.

فهرست